PEUGEOT: e-Expert otrzymał tytuł International Van Of The Year 2021 (Międzynarodowy Samochód Dostawczy Roku 2021)

Tytuł jest nagrodą dla pracowników koncernu Peugeot za ich zaangażowanie w projekt wpisujący się w strategię elektryfikacji marki. To już szósty model Peugeota, który zdobył prestiżowy tytuł International Van of The Year od powstania tej nagrody w 1992 roku.

PEUGEOT: e-Expert otrzymał tytuł International Van Of The Year 2021, elemoto.pl

Nowy e-Expert jest komfortowy w każdej sytuacji, idealny do każdej pracy, z dużą przestrzenią ładunkową. Oferuje zaawansowane technologie i wyrazisty styl. Wyposażony w 100% elektryczny napęd, który zapewnia mu nieograniczony dostęp do centrów miast, stanowi całkowicie nową ofertę na rynku kompaktowych furgonów.

E-Expert jest doskonałym przykładem strategii marki „Power Of Choice” zakładającej wybór rodzaju napędu – spalinowego lub elektrycznego. Oferuje: dwa poziomy zasięgu – do 330 km zgodnie z protokołem WLTP, trzy długości nadwozia (Compact, Standard i Long), możliwość holowania przyczepy o masie do 1000 kg i ładowność do 1275kg, przestrzeń ładunkową nawet do 6,6m3, identyczną jak w wersji spalinowej. Zachowuje wszystkie cechy oryginalnego Experta – bez kompromisów i z zerową emisją.

Marka Peugeot już sześciokrotnie zdobyła tą nagrodę od czasu jej utworzenia w 1992 roku: 1994 – modelem Boxer, 1997 – Partner, 2008 – Expert, 2009 – Bipper, 2019 – Partner, a teraz e-Expert.

(s)
Fot. Peugeot

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *